Zvyk je železná košile...

19. května 2014 v 12:43 | Zlatka |  deníček
... a také prokletí, které mě pronásleduje.

Předem se omlouvám za vulgarismy, které tento článek bude pravděpodobně obsahovat.

Jsem hysterická, panovačná, žárlivá, majetnická, naivní, impulsivní, diktátorka :D, stíhačka,... jsem prostě noční můra každého muže :D. Když mi ten důvod dají.

Po vztahu s V. jsem taky maximálně nedůvěřivá a někdo by řekl paranoidní (ale ne, nejsem, protože moje zkurvená ženská intuice mi nedá spát! Našeptává mi do ucha, jak se věci mají a světe "div se" většinou mám bohužel pravdu. A jo, po pravdě se pak pídím čestnými i nečestnými způsoby, prostě dělám kvůli lidem, které mám ráda, pičoviny.).

Po vztahu se Š. (Ano, čtete dobře, skutečně jsem do toho nakonec šla.), který trval přesně měsíc, se mi to všechno jenom zase potvrdilo.

Nebudu mu křivdit a nechci být ani zlá, je to milý kluk, pomohl mi z těch sraček,... Jen nevím, proč si se mnou vlastně začínal, když jsem nebyla mezi jeho prioritami. Vlastně jo, jeden důvod mě napadá, ale to bych byla přece zlá :D Takže si to domyslete sami :))) Sečteno a podtrženo, bylo by to v závěru dost podobné vztahu s V. s tou výjimkou, že ať už se mezi mnou a V. stalo cokoli, my si prostě perfektně rozuměli, nevím jak vy, ale já moc lidí, kteří mi čtou myšlenky a dokončují za mě věty nemám. Vlastně to byl jen V.

Bylo mi se Š. pěkně, ale znovu nikomu blbku dělat nehodlám a myslím (= vím), že se z toho rychle otřepe (nebo už dokonce otřepal), dokonce ho vlastně ani nezajímalo, co je špatně, tak co už... Nakonec to mrzí zase jen mě. Jsem ráda, že jsem to utla dřív, než to mohlo bolet více.

Ale kurva! Mrzí mě to! AVADA KEDABRA! >_<

Je mi na nic.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Merylka Merylka | E-mail | Web | 7. června 2014 v 20:23 | Reagovat

Kdyby si měla chuť, tak na tomhle blogu probíhá knižní maraton, tak to pojď vyzkoušet, bude to stát za to a můžeš i něco vyhrát :)
http://books-films.blog.cz/1406/letni-knizni-maraton

2 Karol Dee Karol Dee | Web | 24. června 2014 v 20:53 | Reagovat

Pokud se tak rychle otřepal, nemá cenu po něm smutnit. Ale to ty víš :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama