Listopad 2013

Pokud máte srdce...

24. listopadu 2013 v 13:21 | Zlatka |  DALŠÍ ČLÁNKY
… pod těmi PRSY, tak mi odpustíte, že tento krátký článek absolutně není na téma týdne, ale o krásném stvoření, které potřebuje trochu lásky a domov.


Rande s osamělostí

10. listopadu 2013 v 23:03 | Zlatka |  deníček

Neuvěřitelné, co všechno může způsobit jenom blbý obrázek na nějaké stránce na FB. Vesele jsem se usmála při vzpomínce na proklábosené večery s tehdy mou nejmilovanější osobou. Obrázek chlapa v kostýmu se spousty penisy po celém těle a vy si vzpomenete na jednorožce :D. Ale jak to tehdy vlastně bylo?
Zabrusila jsem do archivovaných zpráv. PRVNÍ FACKA. Konverzace s tou píčou Zellie Příšerou v době, kdy jsem přišla o poslední iluze mého prvního a na dlouho posledního vztahu.
DRUHÁ FACKA. Zjištění, při četbě dva roky staré konverzace, že jste si s tím člověkem celé hodiny a dny dokázali povídat o úplném hovně. Prázdné žvatlání a lichotky, které říkával a psal každé.
TŘETÍ FACKA. Uvědomění, že i ty poslední vzpomínky s ním, na které jsem dosud vzpomínala jako na ty více méně jediné "šťastné chvilky", které zatím nebyly tolik pochroumané jeho bezcitnou zradou, se rozpadly v popel, protože ve skutečnosti nic neznamenaly.
Pro něj nic, pro mě příliš.
A teď si tak ležím v posteli, napumpovaná antibiotiky v "klidovém režimu", který mi byl naordinován, a jsem tak citově vyprahlá a prázdná jako chybějící obraz Doriana Graye na stěně.
Asi vám to nebude dávat smysl, pokud tohle někdo vůbec bude číst :D, ale to je jedno.
Klasický deník jsem přestala psát, když jsem se zamilovala.
A už se k tomu asi nehodlám vracet… znamenalo by to zaznamenat i to, proč jsem tak dlouho mlčela. A to pořád příliš bolí.

A to jsem si tvrdila, že vzpomínání nechám na důchod.

(Haha, tohle bys mi mohl zazpívat místo ukolébavky pana Dinkelmana)