Pokuta a jiné "zážitky" z posledních dní

3. října 2013 v 21:09 | Zlatka |  Fotografie
Ach bože. Zlatině je 18 sotva dva měsíce a už jí 2x čapnou policajti.
Poprvé, když jsme měli slučák, ale to o nic nešlo - koneckonců pít už můžu, jenom chtěli, abychom se někam přesunuli.
A podruhé... Za přechod na červenou -_-. Ptali se toho mého, jestli prý je barvoslepý... s mými 8 dioptriemi jsem měla chuť říct, že jsem prostě slepá a já zatraceně fakt netušila, že je červená! Nějaký chlap šel, tak jsme s Vojtou šli taky -_-. Tři stovky v hajzlu. To byl teda drahý přechod. No nic. Už jsem poučená.


Dále pak nás zastihl pravý podzim. Jsem nachcípaná, ale doma mě nenechají - samozřejmě. No to nevadí, já to přežiju jako vždy. O víkendu jsem se šla projít do našeho remízku, fotit houbičky - nesbírala jsem je, protože poznám jenom muchomůrku červenou, pýchavku, václavku, bedlu, žampión, klouzka a možná nějaké suchohřiby. No, nakonec jsem druhý den šla na houby znovu - tentorát je posbírat, protože mamka z fotek poznala, že se jedná o mlženky strmělky, které jsou podle jejích slov "Velice chutné" - to ona ale tvrdí o všech houbách, které se dají jíst víc než jedenkrát za život :D. Každopádně jsem ze svého malého pokladu měla radost a v lese mě viděsila veverka a já pak pro změnu zase vystrašila bohužel srnečky. Taky jsem se pokoušela v posledních dnech pouštět draka, ale moc mi to nejde. Máme obrovský pozemek, ale vždycky je z nějaké strany překážka a nevím, jestli nemám spíše lítajícího šunta, než draka. A nebo jsem prostě jenom neschopná -_-. Po tom, co jsem viděla malinkého souseda pouštět draka vysokona nebi bez problému, šla jsem se zahrabat a už se letos asi nevyhrabu.

Ale moment - už už jsem se zastihla, že sem chci přidávat fotky, když jsem si uvědomila, že jich je tolik, že je škoda je plýtvat na jeden článek. Nechám si je na příště, abyste sem alespoň taky občas zavítali :) Vím, že nejsem moc - spíše vůbec - aktivní, ale nechci psát něco, že "musím". Dlouho jsem tady nerozebrala žádné důležitější téma, naposled asi téma o PRO ANA KOMUNITĚ, a momentálně asi nemám žádné téma, které bych mohla rozebírat v nějakém delším a smysluplném článku, tak přispívám svým "deníčkem". Dost mě mrzí, že můj pravý deník jsem přestala psát s nástupem na gympl, protože jsem zapomněla spoustu věcí a taky si připadám více labilní než kdy předtím. Deník mi zřejmě dost pomáhal a já si to ani neuvědomovala... Ale copak je na to čas?... Není čas na nic... a přesto je... ale tak nějak promrhaný, krátký... je mi prostě smutno :) ale hodlám něco málo změnit... snad se to odrazí i tady :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cleo Cleo | Web | 4. října 2013 v 20:27 | Reagovat

S deníkem určitě znova začni, protože čas, který věnuješ sobě, rozhodně není promrhaný. :)
Osm dioptrií? Páni, to si ani neumím představit. Já mám čtyři a nenosím brýle, takže taky dost velká sranda :D

2 L. L. | Web | 5. října 2013 v 16:12 | Reagovat

Před gymplem? :D ten přechod je zlo, už kolikrát jsem běžela na bus na červenou... i když jak nám změnili to zvonění, tak mám někdy i 45 minut čas... :D nesnáším to :D
Naposledy jsem letěla přes cestu u nemocnice, mimo přechod a projelo kolem mě policejní auto a zastavilo na zastávce hned za místem, kde jsem šla... měl ajsem bobky... ale nakonec jen nějací policajti vystoupili a šli si stoupnout na přechod a hlídat :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama