Březen 2013

(Ne)výstřední nenávist aneb zpověď sedmnáctileté cyničky

30. března 2013 v 14:05 | Zlatka |  DALŠÍ ČLÁNKY
Sedmnáctiletá, pesimistická, nedůvěřivá, cynická, zlá, panovačná, hysterická, nenávistná, někdy už prostě jen pohrdavá, zlomyslná,… taková jsem já. Moje mysl dokáže vytvořit různé scénáře od zlomyslných pomst, přes různé druhy mučení až po vraždy. Má to ale jeden dost podstatný háček. Nejsem svině. Nevím, jestli je to dobře, nebo špatně :D Sedět v lochu za vraždy čubek, které se mi serou do života, se mi nechce, ale jsem pro pomstu. Pomstít se dokážu, ale pouze do určité míry, nejlépe anonymně, což se mi samotné ale naprosto příčí, protože je to zbabělé.

Jó a ještě něco. Nesnáším lidi. Ne všechny samozřejmě. Mám pár dobrých kamarádek, ale zcela upřímně jenom jedna mě nikdy nezradila a této osobě jsem za všechno moc vděčná, budu si ji navždy vážit. Bože, i vlastního kluka z velké části nenávidím, ale on se tomu nediví (ještě aby jo, za ty věci, které mi udělal). Ptáte se, proč jsem se s ním nerozešla? 1) Rozešla - už 2x, 2) Když se rozejdete se spolužákem, přestože ho pořád milujete (a nenávidíte), nemá to cenu, vidíte se každý den, je jen otázka času, kdy zvítězí city, či pudy - nebo obojí. Co se týče vás čtenářů a blogerů… Víte, nedávno jsem dělala na FB čistku, zredukovala jsem velký počet přátel a víte co je smutné? Že jsem smazala lidi, které znám osobně - mé spolužáky ze základy a nechala si tam pár blogerek, které z blogu znám už delší dobu. S těmi holkami jsem se nikdy neviděla, na FB si nanejvýš něco lajkneme a okomentujeme, ale to je vše. A přesto si tam raději nechám je, než lidi, které znám osobně.


Skelněný mrakodrap a jiné výmysly mého mozku

25. března 2013 v 19:53 | Zlatka |  Sny

Zdravíčko,
poslední dobou mám zase dost divné sny. Nedávno se mi zdálo, že žiju ve vážně šíleně barevném světě. Byli tam dva obrří modrofialoví hroši, kteří chtěli zabíjet lidi. "Pluli" těsně nad zemí a pohlcovaly všechno kolem sebe, když se najednou v nebe snedli dva modrří tygři, kteří chtěli zabít pro změnu ty hrochy...

A dneska má noc byla opět obohacena o rovnou dva podivné sny. Rozhodla jsem se, že toho využiju a po hrozitánsky dlouhé době se s vámi o mé sny podělím.

První sen se odehrával v domě mojí babičky, kde jsme kdysi bydleli. Alespoň interiér byl z toho domu, problém byl jednak, že tam strašilo a jednak, že to byl byt jakéhosi skleněného mrakodrapu. Já nesnáším výšky, a proto to pro mě bylo hrůzné i bez duchů. Zápletku snu si už moc nepamatuju, ale pamatuji si dvě kočky, jedna černá, druhá asi ragdol, nebo siamka, konkrétně se ale jedná o Grumpy Cat, kterou mnozí z vás určitě znají. Já tuhle kočku žeru, ale v tom snu mě chtěla zabít, přesně jak to tvrdí ve svých meme po celém internetu :D Škrábala, kousala, sekala, nakonec dala pokoj... ale pak se najednou zřítila z okraje mrakodrapu... a ta druhá černá, která mi ale nijak neubližovala, se vrhla za ní. Měla jsem strach se podívat, kvůli výšky, ale bylo slyšet mňaučení i rána, jak kočičí tělíčka dopadla na zem. Z nějakého důvodu jsem se pak ocitla venku, byl večer, stála jsem pod tím skleněným mrakodrapem a on se neustále kýval ze strany na stranu. A byla tam zeď a na ní obě kočky seděly - živé a zdravé.

I nekonečný příběh má přece konec -_-... jednou.

14. března 2013 v 16:44 | Zlatka |  deníček
¡Hola mis amigos! ¿Qué tal?
No tengas miedo... No voy a escribir en español, porque...
Yo ODIO todas cosas y asignaturas de nuestra escuela incluido este idioma! Necesito los vacaciones...

Neskutečné co se dá všechno stihnout (posrat) za ten jeden měsíc, co jsem tu byla naposled. Tak třeba jsem prožila celkem pěkný Valentýn (můj historicky první oslavený) s mým muffinem. Pardon oprava. S mým ex-muffinem.

Tak co, Zlatino? Už je ti líp?
NE.
Jaký mělo smysl se s ním rozcházet, když stejně spolu vegetujete všechen čas?
Já vím, já vím... jsme spolužáci... a pořád ho mám ráda, jenom jsem byla prostě nasraná, však víš... co to dělal celých 7 měsíců vztahu od samého začátku, dokud to neprasklo...
víš že mu to nedokážeme odpustit...
VÍM!...
No takže tak... Ale rozešla ses s ním! A jedna z těch čubek ti ještě měla tu drzost ti napsat!...
Neříkej, nevšimla jsem si -_-! Kdyby nebyla tak vysoká, plivla bych jí do obličeje, to přece víš!...
Jo, jo, vím! Ale co teď? Nechodíte spolu, ale vegetujete spolu! To s ním jako jsi zase kamarádka s výhodami?!
NE! UŽ NIKDY S NIKÝM NEBUDU KAMARÁDKA S VÝHODAMI!
Tak co to sakra je?!...
Nevím...
Víš co?...
Co?...
Soustřeď se na školu, pěkně to sereš poslední dobou... dneska matika, čistá koule... a poslední dobou kazíš i jazyky...
Všimla jsem si, dík za upozornění, jako bych kvůli toho na sebe už tak nebyla dost naštvaná...
Jenom říkám, že by ses měla odlepit od monitoru a kouknout na fyziku...
Tak toho není moc... času dost.
Čím dříve se to naučíš, tím dříve si budeš moct jíst sednout s Anitkou -_-.
Hm... lákavá představa...
Tak jim ještě něco řekni, než zase odejdeš na dobu neurčitou a pak fič ;)...
No dobrá tedy.

Pfůů... po chvíli samomluvy se ale musím něčím pochlubit :) Po večerech dlouhého hledání malých prcků Border kolií, jsme konečně vybrali naši novou fenku :) Prozradím jen, že je černobílá. Doufala jsem, že seženeme blue merle nejlépe s různě barevnýma očima, ale nic se nedá dělat, už tak si pro ni pojedeme docela daleko. O víkendu se za ní možná pojedeme podívat, ale doma ji budeme mít až někdy začátkem dubna... Snad už první týden v dubnu. Fotku mám jednu, ale malou štěndu vám představím, až bude u nás doma, aby těch novinek nebylo najednou na vás moc :D :P Takže prozatím se mějte fanfárově, své plánované rozchody si ještě dobře promyslete a nepodceňujte zákeřnost profesorů ;)

Zlatka