Ráj nápadů

25. listopadu 2012 v 14:26 | Zlatka |  DALŠÍ ČLÁNKY
Včera jsem letmo koukla na článek Blog.cz versus Blogger.com. Dočetla jsem se, že je možné, že na Blogger.com, je každý pátý blog jenom pitomý spam. Nevím, asi jsem měla štěstí, že když už jsem zabruslila na bloggery, tak to na roboty teda nevypadalo. Vlastně jsem vždycky příjemně překvapená, kolik zajímavých a moc pěkně udělaných blogů na bloggerovi je. Spousta nápadů, zaměřených blogů jak na módu, tak na další věci, jako knihy, či recepty. Designy povětšinou lahodí příjemně oku, texty se dají číst. Nevšimla jsem si, že by takové blogy byly i tady na blog.cz, dokonce ani mezi autorskými - tím je ovšem nechci urážet ani znehodnocovat, možná se mýlím, nebo jsem neměla to štěstí narazit na podobné blogy i tady u nás. Je tu spousta umělců - krásné fotografie, malby, povídky, ale připadá mi, že je tady strašně málo nějak spešl zaměřených blogů. I já jsem takový mix, někdy píšu o knihách, někdy prostě deník, někdy nějaký poznatek, nebo názor. Je tu pár knižních, kde si dovoluji jako špičku považovat Abyssino Knížní nekonečno a tím moje znalost zajímavých blogů končí. Je tu samozřejmě spousta fan klubů... The Vampire Diaries... 30 blogů pěkně vedených, ale copak by nestačil jeden? Vždyť se to pořád všechno jen opakuje :) Ano, na blog.cz je spousta moc pěkných blogů (a taky spousta blogů, jejichž existenci nechápu), ale nevšimla jsem si tady blogů, které by poskytovaly třeba nějaké zajímavé návody. Na pár takových jsem tu v minulosti narazila, ale je jich jen hrstka. Prosím, jestli máte nějaký typ na takový blog, podělte se o něj, protože se na ně moc ráda podívám :)


Zároveň jsem také včera při projíždění právě bloggerů, narazila na jakousi internetovou nástěnku Pinterest.com. Jeho uživatelé sdílí různé odkazy z celého internetu. Najdete tam módu, líčení, recepty, návody na účesy, různé zajímavé dorty, doplňky, nebo jen vtipné obrázky... prostě cokoli. Ihned jsem si tuto službu oblíbila a zaregistrovala se, protože tam najdete spoustu zajímavých typů a nápadů, takže vřele doporučuji se tam alespoň kouknout :) Jedinou nevýhodou je, že odkazdy jsou samozřejmě ve většině případů anglicky, takže neznalci jsou odkázání převážně na google translate, ale já si tu angličtinu mileráda procvičím, protože jsem ve škole oproti ostatním docela pozadu :D

Toť ode mě vše a ještě jednou připomínám a prosím, pokud znáte tady u nás na blog.cz, nějaké blogy zaměřené na návody, tak se podělte, ráda bych si totiž našla nějaký koníček, nebo vyzkoušela něco nového :) Děkuju.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sněžulin Sněžulin | Web | 2. února 2013 v 17:26 | Reagovat

:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama