Říjen 2011

Racek

22. října 2011 v 17:23 | Zlatka |  Fotografie
Je mi zima. Podzim mám ráda, ale teď se mi zastesklo po létu, a tak jsem zavzpomínala na loňskou cestu na Thassos :)


Vlčí pomsta

21. října 2011 v 19:50 | Zlatka |  jednorázovky
Zdravím :) Tak jsem se dokopala k tomu si na vás udělat alespoň chvíli čas, a tak vám přináším jednu krátkou povídku ještě z léta. Tehdy jsem s ní byla docela spokojená, i když limit tuším 6 stran (je to povídka do soutěže na Fangatisa.cz) mi dal zabrat, protože jsem měla spoustu nápadů, jak by se tento příběh mohl odvíjet a já ho musela tak šíleně zkrátit. Ale teď s odstupem času vidím, že je to docela slátanina. Docela :D Jména postav... no raději bez komentáře :D Někdy mně samotné to připadalo jako klišé a teprve teď jsem si všimla, že jsem na konci povídky začala používat Ich formu, místo všude jinde v povídce používané Er formy :D Předělávat jsem to teď ale nehodlala, protože myslím, že když si to přečtete v Ich formě, víc se s postavou hrdinky ztotožníte, než kdybych použila Er formu, a asi právě proto jsem to tak samovolně napsala, aniž bych si to uvědomila :)
Tak jsem zvědavá, co na to řeknete :)

(zdroj obrázku: darkwolf-3.deviantart.com)

Vlčí pomsta

Zdroj: darkwolf-3.deviantart.comLežela ve vysoké trávě s nohama podivně zkroucenýma od sebe. Bílé šaty měla ušpiněné, potřísněné krví a násilím roztržené u nohou. Očima rozšířenýma hrůzou hleděla na noční oblohu nad sebou, ale nevnímala, na co se vlastně dívá. Nedokázala vnímat nic kromě své vlastní bolesti, žalu a ponížení. Pokoušela se soustředit na pravidelné dýchání, ale nevěděla, proč by se o to vlastně měla snažit. Už teď si připadala polomrtvá a přála si, aby její utrpení skončilo.

V uších jí bil její tichý nepravidelný tlukot srdce. Neslyšela vytí vlků, ani jak se k ní někdo blíží. Necítila, jak se o krvavé rány na její tváři a pažích otřel drsný jazyk, ani jak se o pár minut později zmocnili jejího těla dvě obrovské mužské paže, které jí odnášeli kamsi do lesa. Co jí vtrhlo zpátky do reality, bylo, až když ucítila, jak jí něco ostrého rozřízlo kůži na dlani a z rány jí začala pomalu vytékat horká krev. Pár sekund na to ucítila, jak se jí do paže zaryly ostré zuby.

Bolestí zalapala po dechu. Její tělo se napjalo, ale pak zase ochablo. Před očima se jí rozprostřela temnota, která jí strhla do snu…