Červenec 2011

desing č. 56 - Vlci

29. července 2011 v 0:30 | Zlatka |  designy blogu
Ahoj, ahoj, ahoj! :)
Tak, já vím, že sem nic nepíšu a nic zde prostě celkově nepřidávám... ale nemám ani inspiraci, bohužel :/ Ale alespoň jsem vytvořila nový desing... není sice nic moc, ale snad je to příjemná změna :)

A jak se jinak máte? Co děláte? Jaké máte počasí? U nás dneska jen lilo a lilo :D Koukám na filmy a seriály, sem tam si něco přečtu... Už se nemůžu dočkat pondělka... teda konkrétně se těším na True Blood... řeknu vám, Eric Northman je druhý nejvíc sexy upír jakého "znám"... první je pochopitelně Jean-Claude z Anity Blake. Ale já bych tady už zase mlela jen hovadiny, takže pádím a dobrou noc :))


Heya heya háájo, zařveme hapáájo...

15. července 2011 v 18:29 | Zlatka |  deníček

Háyo hapájo!
... Bože, kde oni na ty pozdravy chodí? :D
Jak vidíte, jsem zpět. Vlastně jsem z mého milovaného Háčka přijela už 11., ale pak jsem neměla čas se zde ohlásit, páč mi naši vymalovali pokojík a já to tu musela dát dokupy :) Když jsem se do D.L. přistěhovali měla jsem modrožlutý pokoj - modrý koberec, žluté stěny... v 5. třídě jsem si vybojovala modré i stěny a letos jsem je dokonce překecala i na nový koberec :-D. Kdo by to byl řekl, že zrovna já budu mít růžový pokoj?... Ale nebojte, není vyloženě růžový :D Dvě stěny jsou růžové, dvě zelené... strop je bílý a koberec mám červený. Vypadá to vážně hezky... nebo alespoň mně se to líbí :) Zrovna koukám na Prince z Persie a musím říct... ten herec je fakt kus :D
No nic... zítra máme rodinou oslavu, tak to se zase nabengám jak prase :D
Já nevím, co bych vám ještě tak řekla... Na Háčku bylo jako vždycky úžasně :) Sice mě mrzí, že kluci z H-CREW už tam nebyli, krom Linchiho, ale noví kluci jsou taky fajn... a vážně brutální tanečníci, jak taky jinak :) Už se nemůžu dočkat pátého turnusu, na který pojedeme s Eliškou tentokrát i s Hančou ♥ a její kamarádkou Terkou.
Jinak na té upravené fotce jsem s Taiem (Filipem) z nové zábavy :) Kluci jsou všichni moc fajn, ale Tai u mě prostě vede :) ♥ A co vy? Jak úžíváte prázdnin? Lenošíte doma? Jezdíte všude možně na výlety a podnikáte bláznivé akce s přáteli? Nebo máte nějakou brigádu? :)

Prozatím se s vámi loučím, tak se mějte fanfárově a zase někdy čuste :)