Vzor - nevzor

8. prosince 2010 v 19:30 | Zlatka |  Na téma...
podsvetti-or-raj.blog.cz
Můj vzor? Eh… tak to vezmeme pěkně popořádku ;)
Myslím (tuším, možná vím), že určitě mnoho holek napíše na toto téma, že jejich vzorem je například Lady Gaga proslulá svými šílenými modely anebo samozřejmě naše "oblíbené" Disney hvězdičky jako Selena Gomez, Miley Cyrus apod. Gagu mám ráda s ostatními KUŠ, KŠÁ! ;)
Ale ano, jako mnoho dívek (nebo snad každá?) i já mám celebritu, kterou obdivuji… Nemohu však říci, že je mým vzorem. Ale je to …(fanfáry prosím)… JOHNNY DEPP! Tenhle chlapík toho má za sebou, myslím, že docela dost. Drogy, alkohol… to není nic, čím by se mohl chlubit. Ale to co na něm obdivuji (krom jeho úžasného hereckého talentu) je, že se z toho dostal! Což dokáže jen málokdo. Kdyby na to měl každý, určitě bychom si užili ještě pár pěkných filmů s Heathem Ledgerem , ale stalo se.
A teď už zpátky do reality daleko od světa celebrit!
Myslím, že hodně z nás (holek), když jsme byly malé, oblékaly jsme si tajně máminy šaty a boty a kdo ví co ještě a prohlížely se v zrcadle ;) Ano i já to dělávala. Nejraději jsem si zkoušela máminy bílé svatební lodičky ;) Byla můj vzor, byla to prostě moje máma ;) Ale od té doby se hodně změnilo a já už nechci být jako ona. V některých věcech jí stále obdivuji, ale jsou tu jisté záležitosti, které se mi na ni příčí, takže dobám, kdy byla mým vzorem, už odzvonilo. Pak je tu má prababička - zažila si taky rušné časy - 2. světová, útěk od svého manžela (byl to myslím dohodnutý sňatek, nebyla s ním šťastná, nechodil do práce, všechno dělala sama, pořád to po ní chtěl a tak se jednoho dne sbalila a odešla), pak kdo ví co a v neposlední řadě - vražda mého pradědečka. Nikdy jsem ho nepoznala, umřel… ani nevím kdy. Byl to detektiv a očividně na něco přišel. Prababičce řekli, že spáchal sebevraždu, ale řekněte mi, kdo si prostřelí hlavu ze zadu? Snad se střelím do spánku, nebo pod bradu ne? Protože sebevražda byla nesmysl, prababička to chtěla řešit, ale nikdo jiný to řešit nechtěl. Z čeho tak asi měli strach…? Nechci nikdy zažít to, co zažila ona, ale obdivuji jí, čím vším si prošla a že to všechno vůbec zvládla. Ale stále to není můj vzor.
Já totiž žádný vzor nemám. Je mi 15 let a za tu krátkou dobu jsem poznala hodně zrady a zklamání, člověk pak ví, že se může často spolehnout jen na sebe. Takže, já sama sobě jsem si vzorem. Doufám, že to nezní nějak namyšleně, povrchně nebo povýšeně… Jen… bylo by fajn, kdyby každý člověk, byl skutečně originál, jak se říká, a abych se tak často nemusela prodírat jako černá skvrna v růžovém davu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AmandaSims AmandaSims | 9. prosince 2010 v 21:27 | Reagovat

Johny Depp? Já ho taky mám ráda. Je děsně pěknej v pirátech z karibikuz, on no.. Já jenom,, že ho taky obdivuju a no nwm co dál říct vlastně tenhle komentář měl být: Já ho miluju. No a tak je to takhle takže jenom máme stejnej názor a pls sry že ti plnim blog skoro zbytečnejma komentářema . :-D  :-(

2 AmandaSims AmandaSims | Web | 9. prosince 2010 v 21:32 | Reagovat

Jo a tvoje prababička je fakt dobrá. Jo ještě teda UPŘÍMNOU SOUSTRAST. A stim že sis sama sobě vzorem to mi nepřipadá vůbec namyšlený třeba ty si můj vzor v psaní článků. (NEBER TO JAKO PODLEJZÁNÍ, mě se jenom líbí, jak píšeš osobně já píšu knihu no a zatim je to trošku blbost ale uvidim no.) :-)

3 AmandaSims AmandaSims | Web | 9. prosince 2010 v 21:45 | Reagovat

Doufám, že se půjdeš brzo podívat na můj blog je tam takový PIDI překvapení. :-D :-)

4 imagi imagi | 29. dubna 2011 v 3:20 | Reagovat

Sakra víš co by ostatní dali za to být tou černou skvrnou - samozřejmě jen do doby než by se ji stali, ale to jim přece nemusíš říkat :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama