Říjen 2009

love, love, love,.... prdd XD

29. října 2009 v 23:58 | Zlatka |  deníček

Jsem mrkeeev xDD
S tatou jsem svoji super neomluvenou hodinu ještě neřešila,
ale ono to pomalu přichází... mamuša mi dneska nakoupila hromadu knih... na Vánoce :D
Upíři z Dallasu, Upíří deníky 1-2, Stopy krve a objednala mi Rozum a Cit...
mnooo.... ete jsmechtěla přemluvit na Gossipky :D Ale neměli tam ten první díl, takže někdy jindy :D
"Edward" (pche) mě dnes opět dokonale vytočil,
ale mělo by mi to být jedno že?... Ale ono není... prostě... tři rokyv tahu a jájsem pořád stejně hloupá, že ten zatracenej debil mi může udělat cokoliv (fajn, cokoliv rozhodně NE!) a já ho stejně budu schopná milovat... jsem... dejme tomu, že mě v Indii uctímají XDD
Neřešit... líbí se mij eden kluk ze školy :) Ale upo fest :D A je upo fajnej XD
Ale tak neřešit že... :D

Nesnáším seznamování přesn et, nikdynemužete vědět na jakého uchyla narazíte...
hm... 2 nabídky na chození za den... děkuji nechci, aledám vám kontakt na některých z těch fiflen z naší třídy... XD

Bezva... neprávem udělená neomluvená hodina!!! Běžte se bodnout!!!!

27. října 2009 v 14:27 | Zlatka |  deníček
Tak jo! Byste nevěřili co se mi (a většině z naší skupiny vaření) stalo....??!

Abyste chápali Vaření se nám takhle střídá vždycky... jedna hodina praxe, další týden vaření, kde máme dvé hodiny, takže končíme pozdě a další týden, protže nám jedna hodina vaření nadbývá máme volnou hodinu a jdeme domů... No a minulou hodinu jsme vařili (konkrétně jsme pekli jablečný závin), takže dneska následuje volná hodina (opakuji, protože nám z vaření hodina nadbývá).

... Skončí chemie (fuj dvě hodiny chemie za sebou, proč dneska deváťaci museli jet s matikařkou na ten pitomý úřad práce???), Čempelová nás pustí domů, jdeme na bus a čekáme jako vždycky když nám vaření odpadá, takže jsme tam byli všechny holky z vaření... Já, Hanka, Monča, Peťa a Evka. A ještě Robin co s náma taky chodí. Do vaření chodí ještě Jirka a Adam, ale ti chodí často pěšky... Takže KDO SAKRA MĚL VĚDĚT, ŽE DNESKA MÁME MÍSTO VOLNÉ HODINY PRAXI A ŽE TI DVA NEŠLI PĚŠO ALE TRČÍ TAM S UČITELKOU?????! A krom toho nám učitelka říkala, že nás na hodinu vždycky předem upozorní... ale tak vaření bylo minulý týden takže dneska jsme měli mít volnou hodinu... A víte co se nestalo??

Přijdu si vysmátá domů (po cestě s Evkou jsme debatovali XD) a maminka hned pěkně z kraje: "V kolik dneska končíš?"
Já: "No teď, jinak bych nebyla doma."
A ona zas... "V kolik dneska končiiš??!" A já zase, že už jsme skončili jinak bych nebyla doma. A ona "No, nějaká paní učitelka Ráčková volala, že ty a další lidi jsme za školou a tím pádem máte neomluvenou hodinu. Že prý jsmte se nedostavili na hodinu vaření."
Já na ní hledím jak vyoraná myš. Tak jsem jí řekl, že je to nesmysl, abychom měli hodinu vaření, když se to střída, na praxi, vaření a volná hodina a minule jsme vařili, takže dneska máme volnou. A ona zase "No, ale máte neomluvenou hodinu a když chodíš za školu, tak si to řeš, jak chceš!"
Naše sousedka se mě zeptala "A ty jsi šla pěšky?"
Já "Ne, jsme s holkama čekaly na autobus jako vždycky." A paní Věrka, že jo, vlastně, že jede bus v 13:10 nebo 13:15. A matka zase "No řeš si to jak chceš, když ste byli za školou..." A paní Věrka "Ale vždyť ona nebyla za školou, šla hned domů."
Ale mojí matce je to uprdele! Celých osm let ve škole dřu jako uplný debilní šprt jen abych rodičum udělala radost a dostala se nějakou dobrou školu a jednou se stane tohle nedorozumnění a hned jsem záškolačku a lajdáka!!! Kua rozumíte tomu???! PROTOŽE JÁ NE, a jsme teda zvědavá jestli mi uvěří taťka, když moje vlastní matka ne! Samozřejmě se moje milovaná maminka ještě ptala jakto že mi nedošlo, že mám hodinu, když tam mojí spolužáci z vaření nebyli a já jsem říkala ALE ONI TAM SE MNOU BYLI VŠICHNI AŽ NA SEDLÁČKA A MARKOWSKÉHO, KTEŘÁ CHODÍ OBČAS PĚŠKY, TAK JAK JSME ASI MĚLI VĚDĚT, ŽE JSOU NA HODINĚ???? a mama zas "A to si jako ve třídě nepovíte, že máte hodinu?"
"A proč bychom se ptali, když jsme jí mít neměli, dkyž jsme měli minule vaření!!!!!!!!!"
ONA MĚ ZNIČÍÍÍÍÍ... Samozřejmě jsem zapla mobil a zjistila jsem že mám od mamy zmeškaný hovor... takže můj vyplý mobil (kvůli tělocviku, vždycky ho vypnu a dám pohlídat necvičícím... vypnu kvůli SMSkám :D a pak ho zapomenu zapnout) zcela určitě mou matku ještě podnítil v tom, aby mi tohle nevěřila... hned jsem chtěla napsat Hanííštcéé ale než jsme dopsal "Piko máme (mělo to pokračovat "problém...") Tak mi už Hanka volala a začaly jsme to řešit... No Její mamka si to alespoň chtěla s učitelkou vyřídit a šla do školy... hm... ale znáte to... tvrzení proti tvrzení... takže jak se zdá, ani jeji mamka už Hance nevěří... No a po chvilce mi volala i Evka, která měla alespoň to štěstí, že její mamka se jí zastala (a to jsme si mysleli s Hani, že Evka bude mít doma větší problém než my dvě dohromady...)... Hm.. tomu já říkám spravedlivost... Mohlo by je napadnout že já, Hanka a ani Eva bychom za školu nikdy nešli... v případě Monči a Peti si sice nejsem jistá :D Ale kdyby věděli že máme hodinu a byly by za školou, tak by se asi zeptaly, co tu děláme??
Prostě... s matkou jsem skončila a s otcem mě to teprve čeká... s Čempelkou si to vyřidím klidně sama a konec konců mi ani nic jiného nezbývá...

Další "super" týden aneb když konec, tak konec.

25. října 2009 v 18:02 | Zlatka |  deníček
Aojte =)
Mám za sebou další skvělý týden... pche... všechno na p**u!... Doslova a do písmene! :( Ten debil mě tak naštval, že už prostě... nic. ... Zjistila jsem, že když mám depku, tak mám docela chuť psát :D A tak jsem načala new povídku :D A vy se modlete, abych jí dopsala, jinak jí tady nezveřejním!! :D... TVL! 4 rozdělaný projekt... Procházku nocí, už asi nedodělám, protže mi zase chyběli souvislosti... možná že někdy ji předělám, ale pochybuju... pak mám tady jednu povídku podle mého snu :D Tu snad dodělám :D Protože tím snem jsem byla faktis nadšená :D Další povídka mě napadla jen tak, takže tam je docela riziko, že se na ní vybodnu, ale snad nééé :D A další jsem načala dneska... inspirací mi byla Praha XD Tak uvidíme XDDD Takže mi držte palečky... na ty povídky i na zítřek do školy, protže jsme dneska vůbec neměla chuť se učit... tak jsem se na to vybodla :DDDD

Papapapapa :o***

Moje ruka touží po meči

23. října 2009 v 16:36 | Zlatka |  KNIHY
Obrázek “http://www.daemon.cz/img/obal/hirez/11870.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Autor: Marcus Sedgwick
Nakldatel: Albatros
Počet stran: 160

Můj názor:
Taková oddechovka ;) Jako nijak zvlášť zažívná knížka to nebyla, ale fakt, když není co dělat, tak to bohatě postačí :)

Popis:
Hororový příběh ze 17. století se odehrává v zapadlé vesničce kdesi ve východní Evropě. Sníh se snáší do hlubokých lesů a z hrobů vstávají nemrtví. Ve vesnici zavládne strach a panika. Postavit se vlastnímu strachu musí chlapec Petr a jeho otec, kteří žijí vyděleni od ostatních lidí. V boji proti nemrtvým pomáhá stará moudrost, kterou někteří považovali za pouhé pověry a babské povídačky. Přežití visí na vlásku.

Nekonečná depka, zbytečná omluva, lítající psi, staré songy, uzpívaná konverzace... a beznaděj.

19. října 2009 v 19:16 | Zlatka |  deníček
Aojte :)
Jak se máte? Já blbě... už jsem si myslela, že všechno bude v pohodě... ale ono se to ještě zhoršilo... NEMLUVÍ SE MONU XD (zoufalý smích) CHÁPETE TO? Tak já se mu omluvím, za to, že se občas chovám jako ON! A on se mnou nemluví... Hej, tohle já fakt nechápu.... Ale tak neřešit že... Protože nejsme jediná s kým momentálně nemluví...

Dneska jsem na odpoledku přišla s Haníštkou pozdě XDD
A pak jsme si celou dobu zpívala :D Lidi to byly stawyy XDD... Vždycky jenom It´s my life!... It´s OK to be gay... I´m too sexy for my love... Lemon tree :D

Měla jsem dóóóst XD

Doam jsme s haništkou hledali jednu starou písničku... a já jich našla kupy :D A upo z nich nedavám, prottže jsem na ně tančila když jsem byla malá )a když šmoulové nebyli po ruce XD)

Upozorňuji že přehrávání těch písniček je životu nebezpečné!! XD
Hostitel

18. října 2009 v 15:01 | Zlatka |  KNIHY
Autor: Stephenie Meyerová
Nakladatel: Tatran
Počet stran: 552

Můj názor: Moc pěkná kniha x) Jak jinak :) Děj se mi líbil, i když je to pro mě docela netypické, protože filmům a literatuře s mimozemšťany se vyhýbám obloukem XD Na konci knihy jsem byla trochu zklamaná (NÁSLEDUJE SPOILER), protože já bych Poutici přeci jenom nechala umřít jak si ona sama přála...

Popis: Melanie Stryderová se odmítá vzdát.
Náš svět napadl neviditelný nepřítel. Lidé se pro tyto mimozemšťany mění na pouhé hostitelské tělo; jejich mozek ovládne vetřelec, ale tělo zůstává netknuté a zdánlivě beze změny pokračuje v předchozím životě. Obětí mimozemšťanů se rychle stane drtivá většina lidstva.
Když vetřelci dopadnou i Melanii, jednu z hrstky přežívajících "divokých" lidí, dívka vůbec nepochybuje, že nastal její konec. "Poutnice" - její vetřelecká "duše" - která teď ovládla Melaniino tělo, dostala předem varování před problémy existence v člověku: změť pronikavých emocí, příliš mnoho smyslů, vypjatě živé vzpomínky. S jednou potíží však Poutnice nepočítá: předchozí obyvatelka těla se odmítá vzdát vlády nad svou myslí, i když tělo jí už nepatří.
Poutnice bádá v Melaniiných myšlenkách a doufá, že objeví příčinu nezdolného lidského vzdoru. Místo toho Melanie naopak zaplní mysl Poutnice vzpomínkami a podobou milovaného muže - Jareda, který se dosud někde skrývá před vetřelci. A jelikož Poutnice se nemůže oddělit od Melaniiny tělesné touhy, sama začne prahnout po muži, jehož má odhalit. Když vnější okolnosti přinutí Poutnici a Melanii, aby uzavřely nedobrovolné spojenectví, vydají se spolu na nebezpečnou a nejistou pouť za mužem, kterého obě milují.

Brr... jsem mrkev co má depku (a vůbec se nesměju XDDD)

11. října 2009 v 21:18 | Zlatka |  deníček
Aojte bobcíí ;)
Jak se máte? já... já nic! Mám za sebou pekelný týden :(... Ze začátku týdne bylo všechno O.K. ale teď... :(... Však ono se to zase spraví... doufám :)

Jedinou pozitivou tohohle týdne byla... malá lichotka... <3 Nebo to bylo minulý týden? :D To je jedno... prostě mě to potěšilo :D A Taky jsme včera byly s Eli, Luckou a Dankem na výstavě... Ten blbec tak dlouho kupoval losy dokuď toho králíka skutečně nevyhrál XD Upo pako tohleto <3 Sranda byla no :) Jinak v Pátek jsme byli se školou v kině na Kdopak by se vlka bál... hm... z toho filmu naprosto vůbec nic nevím až na pár hlášek... nuda.. a zima :D Ale cestou zpátky do školy byla prdeeel XDD Nedávala jsem ty stavy... Oběd ve škole... byl kupodivu jedlý.... Akorat mě tam za naštval...!! Ale když já ... *IN LOVE*, já za to nemůžu! Ale naštval mě! A štve mě furt!!! A asi ho kopnu už... !! :-// ale toho raději vynecháme... br...
Právě jsem dodělala všechny kraviny na projekt do dějáku... reformy Marie Terezie a Josefa II. ... hm protže vše co bude na projektu budeme muset umět, tak jsem to zkrátila co nejvíce to šlo XDD
Asi bych se měla učite ten zemák, když z něj zítra píšem... ale když to jsou take kravinyyyy.... kašlu na to... budu se to učit před hodinou nemám na to nervyyy XDD

Doufám, že jste měli lepší týden než já :) A přeju vám krásný příští ;)
A mockrát děkuji za komenty k novému desingu <3 Udělali ste mi radost,ale je mi líto, že některým z Vás se nezobrazuje tak jak by měl :-( Ale děkuju moc :o**

Tak se mějte fanfárově :o** A blou noc XDD

desing č. 42 - Kiss me and you will see stars; Love me and I give them to you.

10. října 2009 v 20:23 | Zlatka |  designy blogu
Muhehe x)
Já vím, já vííím! New desing tu byl už minulou neděli... jenže na něj se nedalo dívat (jo.. to bude asi tím že jsem na něm pracovala ani ne půl hodinu xD)... Dneska jsem zapracovala XD A jsem spokojená... samozřejmě kdyby ten des neměl chybičky, zřejmě by ani nebyl můj... takže sem tam možná něco najdete... já už našla :D ale neřešit... myslím že po 5ti hodinové práci na desingu mám právo se na menší chybičky vykašlat XD Jsem spokojená... :)... Doufám, že vy taky budete protože, tenhle desing tady bude pravděpodobně nějakou... delší dobu... xDD


Škrcení bříška, podvod, podvod 2, mám chuť na palačinky a jo.... výtlem z chemie XDD

6. října 2009 v 19:48 | Zlatka |  deníček
Aojte :)
Jak se dneska máte? Já... dobře, fajn, nic moc... jakž takž XDD

1.)ŠKRCENÍ BŘICHA - Denska jsem Zuzince škrtila bříchooo XD... Prostě mě štvala, že??! :D A ona se chytla zábradlí u schodů a ne a né se pustit tak jsem jí popadla :D A málem jsem jí to přicho uškrtila... bobinek můůůj XDD

2.)PODVOD - Informatika... hehehhéééh :D No... ani totak nebyl podvod.... jen jsem čuměla na tu klávesnici u ATF hooodně zblízka XDDD
3.) PODVOD 2 - za tohle teď mám výčitky svědomí... když on jě někdo tak pravdomluvný až to bolí... ale tak... Jeho blbost XDD

4.) MÁM CHUŤ NA PALAČINKY - chybí mi tu ten divný sympaťák z bulharska a jeho obří... palačinky x) Mňamky :D

5.) VÝTLEM Z CHEMIE - chi chi!! (zlomyslný smích), chudáček paní učitelka :(... (XDDDDDDDDDD), jen tak z nenadání mě vyzkoušela... 10 minut mě zkoušela... pomalu ji docházely otázky... pomaloučku začala listovat žákajdou... jako by nemophla najít ten správný list... hle! Otázky došly :DDDD "Hm... tak to umíš noo..." :D Já jsme měla výtlemy jak cif :D... že si nedá pokoj... udělá cokoliv aby vám mohla dát o stupeň horší známku... hledá kdejakou záminku vám napsat poznámku... ALE MĚ NEDOSTANE HAHAHAHAHA HÁÁÁ!!! (DEVIL´S LAUGHT <3)

Bře... new glasses XDD

5. října 2009 v 21:02 | Zlatka |  deníček
Chtěli jste mě vidět v new brýlkách?? xDDD Tak tady mě máte... je to sice trapná fotka... ale mám jí na profilu... a znáte to... *teenager* XD Momentálně lepší fotku nemám XDD

Doporučuji se kouknout na plnou velikost TADY... protože ty brýlky jsou zmenšené a dělaj tak... "cik cak" dojem XDDD

návštěvnost blogu za 14. 9. 2009 - 4. 10. 2009

5. října 2009 v 20:51 | Zlatka |  návštěvnost blogu
Hm... návštěvnost... měnší a menšíí... a mě to nefadííí xP... vlastně uvažuju nad tím že se vykašlu to semka přidávat a nechám si tenhle blog asi jen jako deníček ( ale věci které m+ //nás XD)// zajímají tu samozřejmě nechám... ale kdo vííí XDD) Každopádně i tak kuju :o***

PS: já nechápu jak se mi v minulé zimě podařilo nabrat i přes 800 lidí přes týden XD hejnedávám to XD... neřešííít XD

desing č. 41 - New Moon

4. října 2009 v 20:53 | Zlatka |  designy blogu
Aojte bobcííí :)
Tak je tu ten "super" nový des, ze kterého se asi každou chvilku pozvracím... buuu, mě už ani ty desingy nebafííí :( Neřešit XDDD
Mám za sebou divnýýý týýýden, ale mám new brýýýlky :D A upo se mi motss líbííí, ale vypadám v nich prý jak profesorka XDDD Ale tak.... neřešit říkám jááá XDD

Tak zatím pááááčkooo :o***