Srpen 2009

Jak to bude s blogem ve školním roce 09/10?

31. srpna 2009 v 12:00 | Zlatka |  deníček
Zdravím Vás,
dnes je poslední den prázdnin, já si sice právě užívám na dovolené v Bulharsku, ale i mně se to krátí a co nevidět budu zase padat přes louky, hory a řeky (potok :D) na zastávku, abych se dostala do toho Pekla s velkým P. Nemluvě o tom, že naše milovaná třídní bude mít nepochybně proslov o tom, jak je nevhodné přijít do školy nevím kterého září a prodloužit si tak prázdniny. Blá, blá, blá. Další krásná informace je, že jí budeme mít na chemii, kterou teď budeme probírat prvním rokem, takže jinými slovy: Sbohem moje podctvivé učení - mučení. Přisahám, že jí zase kopnu do prdele - hm, alespoň k něčemu David byl :D - a tentokrát se jí neomluvím!
Ale to jsem se zase dostala tam, kde jsem nechtěla. Jde o to, že tohle je můj předposlední rok na základce. Co to znamená? Největší šprtání právě začíná! Brr... To zase bude, nemluvě o tom, že jsem teď po prázdninách naprosto vymazaná... Ale to je fuk, zase se mi moje mozkové buňky obnoví (snad) a já budu zase ta "šprtka z 8.B" Upřímě? Je mi to fuk! Raději budu te´d šprtat, než abych se potom živila jako uklízečka!... Ha! A zase mluvím úplně o něčem jiném, než jsem chtěla. Takže, jedná se jednoduše o to, že strávím nad učením zřejmě víc času než minulý rok (což se mi zdá nemožné...) a tím pádem se blogu nebudu moct věnovat takovou mírou jakou bych chtěla. :(
Ale určitě jste si všimli, že se blogu nevěnuji ani teď nějak zvlášť. Chtěloa bych, ale sama už ani nemám nápady na články. Mám své milované SB, ke kterým stejně ale nechodím tak často, jak by si zasloužili a zato se jim moc a moc omlouvám.
Jestli si na blog udělám čas - pevně doufám, že ano - tak bych chtěla udělat "menší" rekonstrukci, neboť se mi můj blog zdá... zastaralý a nepřehledný. Avšak to vše záleží jen na našem šíleném učitelském sboru. :(

Mějte se pěkně a v (snad brzké) budoucnosti "Ahoj" :)


Volání moře XD a vzkaz pro Gulí

22. srpna 2009 v 19:25 | Zlatka |  deníček
Čaute bobcíííí x)
Je to tak, zítra odjíždím k mořííkůů =) Takže se uvidíme až ve školním roce... doufejme že se uvidíme brzo ve školním roce... protže budu muset letos makat ete více než minulý rok... njn... osmička :-//
Ale dost keců o škole XD Přeju vám krásný zbytek prázdnin :)

Jinak ještě něco...


[11] Gulí | E-mail | Dnes v 18:07 | Reagovat

Jakej e-mail má Daniel Pieter?

Gulí sry, ale já tu neprovozuju Zlaté stránky ani nic podobného. Je to sice můj kámoš, ale nebudu tady na něj zveřejňovat žádný z jeho možných kontaktů, snad mě pochopíš a neurazíš se ;)

Tak se mějte bobcííí :o**


Stříhání, lovci duchů a Edward neustále mi lezoucí do snů...

18. srpna 2009 v 20:15 | Zlatka |  deníček
Čaute,
jak se máte? Já nic moc... - denní rarita, moment! Co to vůbec je? XD -, dneska se nic zajímavého nedělo s tou výjimkou, že jsem se byla ostříhat :D Pozitivum dne je, že jsem zjistila že na primě cool začali minulý pátek vysílat Supernatural, který si tak moc vychvalujete, že ho asi taky začnu sledovat :D A výhodou je, že je v pátek, takže mě to nebude nijak omezovat :D
Dále pak... díváte se někdo na Angela? :D Dneska byl hroznej díl... chudák Cordy, měla jsem jí nejraději (hned po Angelovi samozřejmě :D)... Jsem dneska četla do Edovi... myslím, že se z toho zblázním :(... Ale nechci na to myslet... A to je tak asi všechno no... Tak se mějte :-)

Puf! A ze začátku nového života se stal návrat ke kořenům?

16. srpna 2009 v 19:38 | Zlatka |  deníček
Aojte bobcííí =)
Jakpak se máte? Já.... pfuj je mi blbě... ta veča mi nějak nesedla, ale jinak se mám... taky vlastně blbě??no nic... Včera jsme byli ve Slatině, takže jsem celý den pročetla (viz. Cena krve) a tak teďka mám rozečteného Zloděje životů, ale te´dkja se mi po tom včerejšku vůbec nechce číst. Filip (budoucí strejda???) má brášina a on má holku a ta tam byla taky, tak se mě ptala co to čtu a ona pak že je taky na upíry (Dalibor je nepochybně upír :DDDDDDD... často Fífovi saje krev XD) a pak se tam v kuchyni o něčem bavili, já je teda moc nevnímala protože jsem se soustředila na to savo, co stálo na kuchyňské lince :D, ale pak padly slova "křeček, strašilka, zakrslý králík" tak jsem zbystřila, protože jsem si myslela, že se mluví o mně ale mluvilo se o ní (teďka si nemůžu vzpomenout, ale myslím, že se jmenuje Dominika)... tak si říkám další společná věc, mimojiné je levačka stejně jako já, z toho jsem už vážně nemohla. Takže to bylo tak jediné oživení včerejšího dne :D V autě, cestou zpět, jsme poslouchaly "českou diskotéku"... k mojí oblíbené písničce "když se načančám" (háčko 4ever :DDDDDD) jsme se bohužel nedostali, ale alespoň jsem popřemýšlela nad posledními dva měsíci... tedy spíše nad posledními dva týdny. Hodně se toho změnilo, ale přesto by se dalo říct že je všechno stejné. Nedává to logiku, že? Po mých narozeninách mi zašalo hrabat... mohl za to nejsvíš ten brutálně růžový župan co jsem dostala, ale je úpo fajnýýý <3.... pokračovalo to růžovým lakem na nehty (který teď mám na sobě :D) a skončilo to tak, že jsem mamku přesvědčla ať mi koupí náušnice s kráálíčkem PlayBoyem :D které mám taky teďka na sobě... ještě jsem chtěla vyškemrat řetízek s hellou kitty! Chápete to? Ještě před dvěma měsíci jsem nesnášela Hello Kitty a to bez ohledu na to, že je to kočka a já bych pro kočky vvraždila. Hm... pak jsme tenhle týden taky vyrazily s lelikem na nákupy do Futura a Avionu... bože, v Dajchmanu (teďka si nemůžu vzpomenout jak se to píšeee :D) byly slevy... OoOoOoOoOo... já myslela, že se zblázním, úplně kráááááásné botičky... :( Původně jsem si byla koupit plavky a šaty k moři... koupila jsem si Zloděje životů a mikinu s Garfieldem :D Nejsem já lama?... Ta šíííílená fáze pinkmánie už přešla, ačkoliv pořád žeru králička playboye a pořád se mi líbí růžová a pořád jí mám na rukou i nohou... pak přišla taková cowbojská vlna... nebo country vlne, mně je to fuk, říkejte si tomu jak chccete... přemýšlela jsem nad tím, že pravděpodobně šlohnu taťkovi nějakou kostkovanou košily... chtěla jsem si koupit nějaký new džíny a taky nějaké boty podobné converskám, což není problém sehnat. Ta silná část téhle máni taky přešla, ale pořád přemýšlím nad tím nečekaným vyloupením taťkovi skříně :D Dobře tuhle divnou country-barbie fashion mánii už jakž takž zvládám, změna je život ne?
Ale můžete mi prosím vás někdo říct PROČ mi musí Edward lézt zas do káždého snu... (krom toho nedávného snu s Davidem Boreanazem :DDD měla bych toho Angela v TV omezit :D Začíná mi hrabat :D, ale upřímě... má klidu Eda, že tam nelez :D By dostal přes hubu!!!!!)... každopádně jeho přítomnost v mých snech mi vadíííííííííííííí a vadí mi hodně!!!!!!! Wuáááá.... Ale kuš, nebudeme si kazit tak krásný den...?!!!!!!!!! krásný den? to jen stěží, už 4 hodiny čučím do wordu a jediný co jsem napsala jsou tři hvězdičky.... doprčííííc... jediná pozitiva tohohle dne je, že jsem se konečně dohodla s Haníštkou na venek o těhle prázkách... nechápu to... poslední tři letní prázdniny spolu strávíme vždycky jen jeden den :D Ale vždycky je prdel jak cif :D Zítra pravděpodobně přijede moe mamka (jsem u babinky) a pujdeme nakupovat... (škemráni 4ever!!! :D) a v úterý se jdu konečně stříííííííííhat <3jinak... :D Včerejší SMS debata u Gay-shi :D... Elly rodiče se dozvěděli že chodí s "ptáčkem ohniváčkem" (chápou jen zasvěcení)... No to budej eště zajímavé... každopádně mi dneska psal, že mi sežene kluka...... tsss :D Jak milé, děkuji NECHCI. Jediný z "mužů" kteří mě momentálně zajímají je elfí míšenec Leesil, Henry Fitzroy, Jean-Claude a Dracula....!!!!!

Sbohem mojí drazí lidičkové, mumínci, upíri, lykánci, mněnavci, elfící (a elfí míšenci), smrtonoši, andílci, debílci :D

"Svět bez debílků je chaos."

Jsem to ale hlava :DDDDDDD Jdu čučet na bílý list ve wordu... popřípadě bílý list skutečného papírů... asi půjdu něco čmárat :D

Alice a... (celá knížní série)

16. srpna 2009 v 14:05 | Zlatka |  KNIHY
Autor: Karen McCombie

Heh, Alici jsem četla, když jsem se více méně po Twilightu začala ovládat a skončila s čtením Stmívání o Nového mésice pořád dokolečka :D Lidi u těch knížek jsem se tak nasmála, že někdy mama přiletěla co se děje :D Doma mám sice jenom tři knížky z téhle série, ale mám jí přečetenou celou. Alespoň něco máme v té naší malé knihovně v Lutyni :D Skvělá série :) Jinak nutno podotknouti, že vůbec, ale vůbec nevím, jestli ty knihy mám seřazené podle pořadí :D Snad jo :D
Popisy jednotlivých knih pod perexem ;)


Krevní pouta: Cena krve

16. srpna 2009 v 12:02 | Zlatka |  KNIHY
Autor: Tanya Huff
Nakladatel:
Brokilon
Počet stran: 304

Můj názor: Další z naprosto božích knih :D Hm a další série... :D To zase bude čekáníčko :(... Ale koupila jsem si druhý díl Dhampira, takže příště očekávejte Zloděje životů :)

Děj: Na počátku byla vražda. Smrt, krev, brutálně rozsápané tělo oběti. Vicki Nelsonová, bývalá policistka, v současnosti soukromý detektiv, zaslechla křik v metru, ale nestačila přiběhnout včas. Mohla jen nešťastníkovo tělo ukrýt vlastním pláštěm.
Toto lidské gesto ji zatáhlo do smrtelně nebezpečného pátrání po sériovém vrahovi, posedlému nelidskou touhou zabíjet.
Také osoba, která může Vicki pomoci, není úplně lidská. Avšak proti děsivému zlu ukrývajícímu se v ulicích Toronta jí nezbývá, než spojit síly s Henrym Fitzroyem, nemanželským synem Jindřicha VIII., čtyřsetpadesátiletým upírem.

UKÁZKA ZDE.

Micina

15. srpna 2009 v 12:00 | Zlatka |  Fotografie
Naše Micinka :)

podsvetti-or-raj.blog.cz - zlajda95.deviantart.com

Vznešení mrtví: Dhampir

13. srpna 2009 v 16:37 | Zlatka |  KNIHY
Autor: Barb a J. C. Hendee
Nakladatel: Fantom Print
Počet stran: 384


Můj názor: Tak tohle je naprosto boží kniha!!!! :D Tohle mě fakt dostalo, děj je skvělý, postava záhadné... se zajímavou minulostí :D... Bomba tohleto... Musím sehnat okamžitě další díly... jsem zvědavá jestli Magiera a Leesil spolu něco budou mít :DDDD... Ale teďka se pouštím do Krevních pout: Cena krve :D Takže to očekávejte příště ;)

Děj: Má pověst nejhrozivější lovkyně upírů v zemi. Jmenuje se Magiera. Nezná svůj původ, nezná svou budoucnost. Ví však, co ji čeká v přítomnosti...
Rashed - mocný upír hodlá pomstít smrt svého bratra, kterou má shodou okolností na svědomí právě Magiera. Pro lovkyni a jejího partnera, elfího míšence a skvělého bojovníka Leesila, přestává být svět bezpečným místem pro život...
Magiera, tváří v tvář smrti, v sobě objevuje nečekané schopnosti. Jenže - je to dar nebo prokletí?

Kiki a upíří páreček ;)

11. srpna 2009 v 13:26 | Zlatka |  kresby a malůvky
Tohle jsou hodně staré kresby... :D no dobře možná že až tak úplně staré ne no... envím... každopádně... kristen vůbec nevypadá jako kristen a ten upíří týpek co tu holku hryže do krku vypadá jak gay... ale dobrý noo.... :D:D:D:D Nekopčit :D

... Kristen Stewart


... Vampire (gay) boy :DDD

Všechno nejlepší... přeju sobě :D

9. srpna 2009 v 22:39 | Zlatka |  deníček
Nazdááááárek =)
Jak pak se dneska máte? Mně jako čerstvé 14 je celkem fajn :D Hm... za rok 15... občanka... do prdele :D... No nic :D Oslavu jsem měla už včera... dostala jsem spoustu kosmetiky nějaké šperky z Oriflameu <3 Dvě DVD, krásnou orchidej, čelenky... a hromadu knih s upíří tématikou :P XDD

Dneska odjeli "Košičané" tak se v domě zase můžu nadechnout... (spát pokoji s rodiči... brrr). Byla jsem venku s Ellou <3 jsme chtěli jít na pizzu ale byla uzavřená společnost :( Tak jsme šly k nám domů... přes Lotecké... :D... Bože to zas byla akce :D Také hlášky :D No vykecala bych se tu kdyby Někdo můj blog nenašel, ŽE????!!!... XD ... To pak jsme blby :D ale brutááááálně :D Asi 4x po sobě jsme se kukaly na videoklip od 50 centa - Candy Shop... lol... tohle je tu zbytečné psát... prostě ví jen zasvěcení... (aneb, v tom pralese by se ztratil i King Kong XD) Poslouchaly jsme music... já musela znovu sehat titulky na Draculu protože mi záhadně zmizely ze složky...!! :D Ale nej bylo, když jsem Eli šla vyprovodit až k zrcadlu a my tam potom ete pařily na háčkařské písničky z minulého roku (Hambíno) a my na to tančily i ten taneček XD A teď jel kolem nějaký kluk na kole a já se zastavila v takové divné pozici (v tom tanečku) a civěla na něj (tzv. TRAPAS), pak jsem se začala buchat smíchy, Eliška taky a ten synek taky :D To byla teda prdel :D Veče jsem byla na icq a kecala s Hanííštkou a Figim a te´dka si asik půjdu čííííst :-) Zítra půjdu s mami do Orlové a budeme nakupovat a pak půjdeme na Harryho Pottera <3 (Hanííííšoo :D už zase budu mít tvého bráchu na plátně 7x10 metrů :D) Jinak jsem si konečně pořídila new hlavní fotku na lidé :D A docela se mi líbí (viz. fotkaa u tohohle textu :D)

Tak se mějte fanfárově, a brou noc :o**

Prává krev: Mrtví do soumraku

6. srpna 2009 v 12:00 | Zlatka |  KNIHY
Autor: Charlaine Harris
Nakladatelství: Baronet
Počet stran: 269

Můj názor: Od seriálu se to liší jen maličkostmi, ale i ty maličkosti vám můžou někdy chybět... Každopádně se mi kniha líbila a seriál je taky skvělý <3 jsem ráda že jsem tuto knížku dočetla ještě před mým odjezdem na háčko :D Protože ve škole se dalo jen s těží číst, když za váma furt někdo chodí se slovy "nečtííí a pojď se bavit :D"... Ne že by mi to vadilo... :D <3 Pěkná knížka, pokud vyjde další díl, určitě si ho koupím...

Sookie Stackhouse je servírkou v malém louisianském městečku. Je tichá a uzavřená, ale ne proto, že by nebyla hezká. Má totiž jednu nectnost - dokáže číst myšlenky. A to se na rande moc nehodí. Pak však potkává Billa. Vysokého a hezkého - a hlavně neví, co si Bill myslí. Přesně na takového muže čekala. Ale i on má nectnost - je totiž upír a s nevalnou pověstí. První díl ze série populárních detektivních fantasií zfilmovaných pro HBO. Z cyklu o Sookie Stackhouse.

Ach... (??? XD).... je ta krááásné se volně nadechnout... ne blbost... mám rýmu :DD

5. srpna 2009 v 10:08 | Zlatka |  deníček
Ahojte bobcíííí :-)
Jakpak se máte?
Já dneska výjímečně dobře :D Neboť jsem se vyvlíkla z rodinného výletu do Zoo :D
1.) už jsem tam letos o prázdninách byla
2.) s rodinou se mi tam fakt nechce
3.) konečně mám doma zase trochu soukromí... alespoň pro dnešek :D

Lidičky, věděla jsem, že se s Adamem budu nudit, ale až tak...??! :D Furt s ním musím koukat na nějaké filmy... na komedie ne, ale on se musí furt čučet na horory :D A pak si ani sám nejde lehnout... Takže mezitím co on napjatě koukám já si čtu, dopisuju deníky nebo is jen tak čmárám :D Právě jsem se pustila do Dhampira a zatím se mi to líbí, takže... mňam :)
Jinak jsme v pondělí byli v DinoParku v Doubravě či kde to bylo :D... Nic moc no... Ale byl tam takový kráťoučký 3D film o dinosaurech... teď už vím proč Krvavý Valentýn 3D byl až od 18ti let :D pak jsme jeli i na koupák at am to bylo v poho... voda byla teplé, parkrát jsem si i skočila... chytala jsem barvu :D A usla jsem při tom :D Naštěstí jsem byla namazané mlékem takže rudá tvář rozhodně nejsem :D

Jinak už nevím co bych zde měla napsat, snad jen to že ste si určo všimli, že jsem vám naslibovala před prázkama povídky a je tu velké kulové... takže jen abyste věděli, už nehodlám zveřejnit nějaké moje příběhy, dokud nebudou úplně dokončené... u jedné povídky jsem už skoro v zásadní poloviné, ale uté druhé se nemůžu dohravat k jádru věci :D Takže uvidíme jak to bude...

Jinak SBénkům se opět omlouvám, ale teď v létě se moc blogaření opravdu nechci a ani nemůžu věnovat a já si myslím, že vy si taky snažíte užívat léto mimo svůj PC...

Mějte se fanfárově :o***

Umřuuu

2. srpna 2009 v 14:32 | Zlatka |  deníček
Napíšu krátký a ztručný článek, nemám náladu to tadyk rozepisovat...

1.) Včera jsem se vrátila z tábora (juchůůů, ale bylo fajně)
2.) Včera přijeli košičané k nám domů, takže musím být se svým bratrancem
3.) nudím se
4.) nudím se moc
5.) nudím se maximálně
6.) chci na HP do kináááá
7.) dprdl 9. narozky
8.) já ho zabijů :-(