Říjen 2007

Odkaz dračích jezdců: Eragon

26. října 2007 v 17:58 | Zlatka |  KNIHY
Autor: Christopher Paolini
Nakladatel: Fragment
Počet stran:
477

Můj názor: No, myslím, že když je to světový bestceller s dalšími dvěmi pokračováními, tak je zbytečné psát, že se mi to líbilo ;) Celý příběh je zahalen pod rouškou tajemství a je zde mnoho nezodpovězených otázek. Takže doufejme, že nám další díly do tohoto příběhu vznesou trochu světla :)

Anotace: Když Eragon najde v lese naleštěný modrý kámen, myslí si, že chudého farmářského chlapce potkalo štěstí; možná za něj koupí maso na zimu pro svou rodinu. Ale když se z kamene vyklube dračí mládě, Eragon si brzy uvědomí, že narazil na odkaz skoro tak starý, jako je samo Království. Jeho prostý život se přes noc roztříští a on je vržen do nového, nebezpečného světa osudu, kouzel a moci. Pouze se starodávným mečem a radami moudrého vypravěče musejí Eragon s dračím mládětem zdolávat nebezpečné situace a odolávat temným silám v Království, kterému vládne král, jehož zlo nezná hranic. Dokáže Eragon převzít břímě legendárních Dračích jezdců? Osud království možná leží v jeho rukou...

New Desing č.4

21. října 2007 v 17:12 | Zlatka |  designy blogu
Tak to je můj nový desing! Vím že bude Hallouween... a právě proto jsem sem dala tenhle desing.
Mám moc ráda upíry a myslím že tahle příležitost se k tomu hodí =D

Podzim .... Zima

11. října 2007 v 16:49 | Zlatka |  deníček
Teda už opravdu je podzim, pořád mrzne a mrzne, což mi připomnělo minulou zimu. Až do minulého roku jsem mněla zimu ráda! Ale přešlo to když jsem přestoupila konečně do ZŠ dole v Dolní Lutyni, bylo to peklo, škola byla svatá ale jakmile si vyšla ven žačali po nás kluci házet snih - mno jo to je super to mně ještě bavilo, ale když nám začali rvát shníh do huby!!! Byl to hnus a byla jsem nemocná. Jestli letos se mi zkusí nárvát sníh do huby, tak je vy.....!!! A to byl sníh jen 14dnů pak zase všechno "díky bohu" roztálo! Uff. Jestli letos bude zima krutá, tak to nepřežiju!


New Desing č.3

6. října 2007 v 13:06 | Zlatka |  designy blogu

Když jsem se dívala na můj desing tak jsem si říkala že mu něco chybí, tak jsem ho vylepšila, doufám že se vám bude líbit xD.

7.září - "Den zaostalých (zamilovaných) mozků a hlav"

5. října 2007 v 22:39 | Zlatka |  deníček
Ano, je to trochu opžděné ale teprve teď když jsem si pročítala deník tak jsem si na Ten den vzpomněla!

7.září 2007 bylo vše naopak můj idol se choval .... já newím, prostě nějak neobvikle. Usmíval se na mně, bavili jsme se jako ostatní kamarádi a ono to tak většinou nebývalo.. Já newím nebudu to tu zorpyplávat!

Prohlašuji tedy 7.září jako svátek "Den zaostalých (zamilovaných) mozků a hlav"!

5.října 2007 lovestory=lovetrable aneb on a ona

5. října 2007 v 22:31 | Zlatka |  deníček
Nebudu taky zveřejňovat jména dotyčných osob z tohohle "LoveStory" nechci nikomu ublížit ani ztrapnit!


Mám kamaráda a kamarádu oba se mněli/mají rádi jenže teď se to nějak zvrtlo! On tvrdí že se chová jako malé děcko a ona ???! Zítra mám s ní domluvenou takovou akcičku, on tvrdí že si zas z něho vystřeluje, ale to není pravda. Tohle to "LoveStory" mně už pěkně štve! On jí pomlová a ona by se jen tak dala ale to nemůže! Nemůže se jen tak odpinkat.. ona to konečně pochopila ale on stále vede 2:1!!!
Jestli to tak půjde dál začne mi z toho hrabat! Pomóóócte mi! jetli máte nějaký nápad aby bylo vše jako dřív tak mi ho napište do komíku! Díky!!! Vaše Zlatka♥